ПРОГРАММНЫЕ РРО, ГОТОВЫ ЛИ К ИСПОЛЬЗОВАНИЮ?

БУДУ ВДЯЧНИЙ, ЯКЩО СКОРИСТАЄТЕСЯ КНОПОЧКОЮ

Криво, дорого, нетерпимо:
Що з впровадженням прро в Україні в 2020 році

Безкоштовні прро від держави працюють через пень-колоду. А робочі рішення стоять неадекватних грошей.

Підприємці нарешті можуть відмовитися від «залізних» касових апаратів і почати користуватися додатками, які повністю дублюють функції РРО. Але радості мало, так як безкоштовний програмний РРО працює вкрай криво, альтернатив від сторонніх розробників особливо і немає. А ті рішення, що є, коштують неадекватних грошей.

Детальніше...

Чому виникли гроші.

Дуже давно, в кам'яному столітті, люди цілком обходилися без грошей. Навіщо вони їм були потрібні? Усе необхідне для життя вони отримували від природи. Адже що головне для людини - була б їжа та житло. І жили люди в печерах, ходили на полювання з палицями та кам'яними сокирами, збирали рослини.

Детальніше...

Як з'явився перший касовий апарат.

Існує думка, що касовий апарат ускладнює життя багатьом підприємцям, проте мало хто знає, що перший касовий апарат був винайдений саме власником бізнесу, власником, який за допомогою цього пристрою поклав край розкраданням і халатності серед продавців і зробив свій бізнес стабільним і прибутковим.

Детальніше...

РРО і банківські платіжні картки.

Чи необхідно торговому підприємству, що здійснює розрахунки із застосуванням РРО проводити такі операції через банківський платіжний термінал?

Детальніше...

Як правильно вибрати касовий апарат.

Існує державний реєстр моделей касових апаратів. Вибирати треба з нього. Вибір касового апарату також залежить від вашого виду діяльності.

Детальніше...

Авторизація

Вхід через соц.мережи

Hillary-shop UA Vovk UA
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }