ПРОГРАММНЫЕ РРО, ГОТОВЫ ЛИ К ИСПОЛЬЗОВАНИЮ?

БУДУ ВДЯЧНИЙ, ЯКЩО СКОРИСТАЄТЕСЯ КНОПОЧКОЮ

Як правильно вибрати касовий апарат.

Існує державний реєстр моделей касових апаратів. Вибирати треба з нього. Вибір касового апарату також залежить від вашого виду діяльності.

 Для кожного з них існують свої касові апарати, правда, деякі застосовуються в декількох сферах. Вибираючи касу для конкретних потреб, слід врахувати безліч чинників, таких як, специфіка торгівлі(наприклад - великий або маленький асортимент, наявність бази цих товарів), надійність і гарантійний термін обслуговування касової техніки, габарити.

Для тих, хто займається наданням послуг, торгівлею, для готелів і ресторанів існують різні типи РРО. Зіставити модель апарату і галузь можна з реєстру касових апаратів. А ще простіше - з технічної характеристики моделі.

Типи касових апаратів

Всього є 3 види касових апаратів :
- Портативні касові апарати
- Стаціонарні касові апарати
- Фіскальні принтери

Мета купівлі

Вибір також залежить від того, як ви використовуватимете РРО. Якщо його з собою братиме кур'єр(приміром, у вас Інтернет -магазин), має сенс зупинитися на найкомпактніших моделях. При цьому врахуйте: друкувати чек в офісі і давати з собою кур'єрові заборонено законом. У нього обов'язково має бути касовий апарат - чек необхідно пробивати у момент оплати, не раніше і не пізніше. Порушення цього правила багате штрафом.

Компактні моделі мають свої недоліки: часто це жорстка клавіатура. Проте легка вага і невеликі розміри роблять їх дуже популярними.

Останній типу набагато складніше і більше полнофункциональны, ніж перші два, працюють вони виключно в зв'язці з комп'ютером. Їх використовують в супермаркетах і у будь-яких великих магазинах, де потік клієнтів досить великий.

У супермаркетах або просто в магазинах з величезним асортиментом товарів має сенс використати касові POS- системи. POS- система має більшу функціональність в порівнянні із звичайним касовим апаратом. Переваги використання POS- системи очевидні.

Серед них варто виділити наступні можливості: використання сканера штрих-кода і принтера чеків, оплата покупок картою, підключення POS- системи до локальної мережі і/або до інтернету, автоматизація торгівлі і робота з товароучетными програмами, інтеграція відомих програмних продуктів (1С : Бухгалтерія, 1С: Підприємство і тому подібне

Доцільно використати POS- систему в кафе, в ресторані або на АЗС, словом, на будь-яких точках продажів, де є необхідність в роздруку чека попереднього замовлення або контрольного чека.

Звертаємо вашу увагу на те, що окрім, безпосередньо, технічних характеристик не менш важливе значення має розмір POS- системи. Для магазину заощаджений простір - це заощаджені гроші, тому радимо вибирати найбільш компактні POS- системи.

POS- системи набувають все більшого поширення останнім часом.

Зараз POS- системи можна побачити навіть в невеликих торгових наметах.

Найбільш далекоглядні підприємці і власники магазинів роблять ставку на POS- системи тому, що знають про те, що "скупою платить двічі", і розуміють необхідність правильного і грамотного обліку продажів і організації торгівлі.

При виборі касового апарату, як і при виборі ліків, необхідно звернутися до фахівців, які підкажуть конкретні моделі контрольно-касової техніки і програмні засоби.

Фахівці готові підібрати оптимальне рішення для технічної організації вашої торгівлі, яке включає не лише грамотний вибір касової техніки з урахуванням ваших потреб і специфіки, але і, при необхідності, розробку індивідуальних схем і рішень по автоматизації обліку продажів.

Авторизація

Вхід через соц.мережи

PUMA UA Vovk UA
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }