ПРОГРАММНЫЕ РРО, ГОТОВЫ ЛИ К ИСПОЛЬЗОВАНИЮ?

БУДУ ВДЯЧНИЙ, ЯКЩО СКОРИСТАЄТЕСЯ КНОПОЧКОЮ

Чому виникли гроші.

Дуже давно, в кам'яному столітті, люди цілком обходилися без грошей. Навіщо вони їм були потрібні? Усе необхідне для життя вони отримували від природи. Адже що головне для людини - була б їжа та житло. І жили люди в печерах, ходили на полювання з палицями та кам'яними сокирами, збирали рослини.

Детальніше...

Як з'явився перший касовий апарат.

Існує думка, що касовий апарат ускладнює життя багатьом підприємцям, проте мало хто знає, що перший касовий апарат був винайдений саме власником бізнесу, власником, який за допомогою цього пристрою поклав край розкраданням і халатності серед продавців і зробив свій бізнес стабільним і прибутковим.

Детальніше...

РРО і банківські платіжні картки.

Чи необхідно торговому підприємству, що здійснює розрахунки із застосуванням РРО проводити такі операції через банківський платіжний термінал?

Детальніше...

Як правильно вибрати касовий апарат.

Існує державний реєстр моделей касових апаратів. Вибирати треба з нього. Вибір касового апарату також залежить від вашого виду діяльності.

Детальніше...

Як правильно вибрати ЦСО.

Закон України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг"

Стаття 14. Центри сервісного обслуговування зобов'язані проводити свою діяльність відповідно до Положення про порядок технічного обслуговування і ремонту реєстраторів розрахункових операцій;

Детальніше...

Авторизація

Вхід через соц.мережи

TTT UA Stylus UA
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }